czasem wydaje nam się, że kogoś ZNAMY..

15:14

Hej.
Ostatnio w moim życiu miało miejsce parę nieciekawych, czasem bardzo dziwnych sytuacji, które nie do końca jeszcze do mnie dotarły. Powiedziałabym raczej, że sama nie chcę, by to co się stało było prawdą. Jedno z tych wydarzeń naprawdę mną (i pewnie nie tylko) strasznie wstrząsnęło i co jakiś czas wraca do mnie. Często wydaje nam się, że kogoś znamy bardzo dobrze. O w końcu kolegujemy się już tyle czasu, spędzaliśmy ze sobą czas od małego i tak dalej. Myślimy, że wiemy o jakiejś osobie wszystko i nic nas już nie zdziwi. A tu nagle BUM. Coś się stało, coś się wydarzyło i zaczynamy czuć się tak, jakbyśmy spotkali tego człowieka po raz pierwszy. Teraz rodzi się mnóstwo pytań, a w nich 'kim tak naprawdę on/ona jest?', 'przecież go znałam/em, to niemożliwe'. Nie potrafimy się pogodzić z tym, że ktoś kogo lubiliśmy, kochaliśmy okazał się być zupełnie inną osobą. Staje się dla nas kimś obcym. Takie sytuacje dotykają każdego z nas bardzo często. Nie jeden już taki przypadek znam. Tak naprawdę nigdy nie poznamy kogoś w 100%, choćby dlatego, że ludzie się z czasem się zmieniają. Poznamy kogoś na tyle, na ile on sam nam pozwoli. Chyba czas się do tego przyzwyczaić..


You Might Also Like

14 komentarze

 1. niestety przekonałam się już o tym, nie były to miłe sytuacje :/
  http://to-moimzdaniem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozory często mylą, łatwo można się na kimś zawieść.

  http://juliapoborczyk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety to prawda co napisałaś.. :(

  OdpowiedzUsuń
 4. często tak mam :( http://zycie-jest-1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeju ten post jest taki prawdziwy, też tak kiedyś miałam niestety, to bardzo przykre, współczuję ci :<

  + Obserwuje
  Mój blog KLIK

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie to prawdziwe! Jedno wydarzenie czasami zmienia wszystko, podejscie do osoby i caaały kontakt z nią. :P

  OdpowiedzUsuń
 7. No niestety tak się zdarza..

  indyjskipalisander.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Nigdy nikogo nie poznamy w 100%. I niestety zawsze musimy się na kimś przysłowiowo ,,przejechać'', żeby zrozumieć kto tak naprawdę jest kim. Ale dzięki temu zdobyłaś już pewne życiowe doświadczenie- to jest bez wątpienia plus :) W związku z tym, że dawno tu nie zaglądałam (zresztą na swojego bloga również) z powodu nadmiaru obowiązków, zapraszam serdecznie do odwiedzenia go - nowy adres, wygląd itp., a przede wszystkim nowa historia, o której będzie można czytać niebawem. Pozdrawiam :)
  historia-piorem-pisana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja miałam kiedyś, niestety sytuację, w której bardzo zawiodłam się na drugiej osobie. Mimo, że znałyśmy się tyle czasu, to po prostu nie znałam jej od tej strony. No, ale trudno. Trzeba żyć dalej..

  duo-jessie.blogspot.com <-- KLIK

  OdpowiedzUsuń
 10. Na twoim blogu jestem pierwszy raz, jednak muszę przyznać, że jest tu fantastycznie. Świetnie piszesz, a do tego dodajesz super zdjęcia. Na swój wiek wyglądasz bardzo dojrzale nie mówiąc o treści notek, jak dla mnie naprawdę extra!
  Zaobserwowałam i czekam na kolejne wpisy, mam nadzieję, że również ciekawe!
  www.niekontrolowanee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. To jest straszne jak się na kimś zawiodę. Nie lubię tego uczucia, które mi potem towarzyszy -,-

  kajoooja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje serdecznie za każdy komentarz ! ♥

INSTAGRAM

Subscribe